intoxication
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Elena & Damon

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore
VÁMPÍR
VÁMPÍR
Damon Salvatore


Táplálék : human blood, of course
Családi állapot : lone wolf
Foglalkozás : életművész
Titulus : son of a b*tch
Play by : Ian Somerhalder
Kép : Elena & Damon Cute-damon-salvatore-ian-somerhalder-sexy-Favim.com-239623

Elena & Damon Empty
TémanyitásTárgy: Elena & Damon   Elena & Damon Icon_minitime12013-04-27, 04:38


Elena & Damon
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Good morning, Sleepyhead!

E
lena szobája kifejezetten kedvemre való hely, és ezt most nem csak azért mondom, mert ELENA szobája – az nyilván plusz pontnak számít, hogy általában Miss Gilbert is a szobájában szokott tartózkodni –, hanem mert kedvező fekvésű, kellemesen süt be a nap reggelente, és nem mellesleg a szobában lévő ágy is kifejezetten kényelmesnek mondható. Hogy ezt honnan tudom? Onnan, hogy éppen rajta fekszem. Nem, nem kell semmi mocskos dologra gondolni egyből. Most kivételesen nem csináltam semmi rosszat, Elena békésen szunyókál mellettem. Ez sem hangzik valami biztatóan, mi?
Bárhogy is hangzik, rossz az, aki rosszra gondol. Igazából neki fogalma sincs arról, hogy itt vagyok, csak az én jó szokásom ez újabban, hogy besurranok az ablakán, aztán megzavarom az adott tevékenységében, bármi is legyen az. Jelen pillanatban éppen alszik, de ebben aztán igazán nem akarom megzavarni, így gondoltam, hogy szépen letelepedek mellé az ágyra, és türelmesen megvárom, míg felébred. Véleményem szerint ennek Stefan nem igen örülne, ha tudná. De amiről nem tud, az ugyebár nem fáj neki. Na meg különben sincs semmi hátsó szándékom, csupán meglátogattam egy kedves barátomat. A stílusomat meg már úgyis mindenki megszokta, hogy nem szeretek az ajtón át közlekedni. Amúgy sem bírnak annyira a ház lakói, így jobb is, ha nem tudnak az én kis látogatásomról.
Megállapítom, hogy Elena kísértetiesen hasonlít Katherine-re, még így álmában is. Szerencsére csak kinézetre olyanok, mint két tojás, a személyiségük teljesen különböző; míg Katherine leginkább egy pszichopatára hajaz, Elena teljesen normális. Még velem is. Pedig én aztán megérem a pénzemet, sokan mondták már. Bizony, Elenának helyén van a szíve, és nem mellesleg a kedvessége is határtalan. Valaha ilyennek hittem a pszicho-királynőt is, azonban vele kapcsolatban meglehetősen tévedtem. Remélem, hogy Elenában sosem kell csalódnom, na nem mintha ez bármit is számítana. Elvégre az öcsém barátnője, nem velem kéne, hogy kedves legyen. De ő mindenkivel kedves, mindenkivel törődik. Mert ez ő. Ilyen Elena. És én ezért szeretem őt, noha ezt a tényt még mindig félek bevallani magamnak. Nem hogy Stefannak! Bár szerintem sejti, ahogy Elena is, meg úgy mindenki ebben a nyamvadt kis városban.
Stefan, Stefan… Szeretlek, öcskös, de igazságtalanság, hogy akkor Katherine szíve volt a tiéd, most pedig Elenáé. Én megint a kispadra kerültem. De hát ezért vagyok Mystic Falls-ban, mert valakinek ezt a szerepet is el kell vállalnia. És ki más tölthetné be jobban a gonosz szerepét, mint én?
- ’Reggelt, Csipkerózsika! – üdvözlöm kaján vigyorral a képemen, amint észreveszem, hogy ébredezik. Nem kizárt, hogy melegebb éghajlatra fog küldeni, amiért álmában meglestem, de hát már megszokhatta volna, hogy állandóan felbukkanok a szobájában váratlanul. Én nem vagyok ám olyan illedelmes, mint az öcsém, ezt senki se felejtse el.



Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
EMBER
EMBER
Elena Gilbert


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t32-elena-gilbert
Táplálék : csak husiii *--*
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : tanuló
Humor : Olyan hasonmásos...
Titulus : Warror Princes
Play by : Nina Dobrev
Kép : Elena & Damon Orly

Elena & Damon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Damon   Elena & Damon Icon_minitime12013-04-27, 21:44



Damon & Elena

A tegnap estém ugyan úgy telt, mint a többi. A fürdőszobában kezdtem, majd mikor már végeztem a fogmosással, gyorsan letusoltam. Minden úgy ment, mint a többi, megszokott napon. Csak egy köntös sikerült felkapnom, mikor hirtelen Jeremy lépett be az ajtómon.
- Elena szabad?- meglepődtem, mert Jeremy hangja nem volt túl bíztató. Persze, hogy beengedtem, hisz nagyon megijedtem mi lehet vele. A hajamat az egyszerű, ám praktikus coffból kiengedtem, azért a kusza, hosszú tincseim már a vállamat súrolták. - Jeremy minden rendben?- teszek fel egy roppant egyszerű kérdést, amire az öcsém mégsem felel. - Elena velem minden rendben van! De veled mi a helyzet?! Mostanában, mintha egy kicsit megváltoztál volna…. - ahhoz képes, hogy az elején milyen határozatlan volt, a mondta végére végre kibújt a szög a zsákból. De én erre most mit mondjak? Mondja azt, hogy mindenben igaza van? De nem tehetem!
Egyszerűen lefagytam, ahogy ott állt Jeremy, határozottan és csak egy válaszra vált.
- Jó mindegy… Amúgy is Damon kint áll, gondolom rád vár, vagy csak nem akar bejönni . Nem tudom. Szóljak neki, vagy lemész? - örülök neki, hogy témát vált, bár azt hittem, hogy a másik téma nem Stefan bátyja lesz. - Egyik sem, de azért köszönöm.- nem akarom neki megmondani, hogy most senkivel nem akarok beszélni. - Rendben, aludj jól. Rád fér!- egy féloldalas mosollyal lép ki a szobából. Amint az ajtóm bezáródott az ablakomhoz megyek és kinézek tényleg igaza mondott e Jeremy. Nem hazudott, de miért is tenné. Lent állt Damon, kitudja mióta… Egy intéssel jelzem, hogy ne is tervezzen „látogatást”, mert nem éri meg, majd az ágyamhoz sietek és magamra húzom a takarót…
Aztán ma nagy nehezen felkeltem. Vagyis épphogy csak kinyitottam a szemem és megláttam Damont. Persze mielőtt még a szemem kinyílt volna, érzetem egy markáns parfüm, vagy kölni illatot, de azt hittem, hogy csak álmodok, vagy, hogy az ablak lehet nyitva. Ez mondjuk így is volt! Az ablakom tárva nyitva állt és a szél majd kifújja a függönyt. Amint meglátom Damon arcát a lehető leggyorsabban kiugrok az ágyból. - Nem hiszem el! Különben a szél kiviszi a függönyt!- semmi kedvem nincs veszekedni, főleg nem ilyen kora reggel. - Miért vagy itt Damon? Mit szeretnél?- teszem fel a kérdést, miközben az ablakot próbálom bezárni.

Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
VÁMPÍR
VÁMPÍR
Damon Salvatore


Táplálék : human blood, of course
Családi állapot : lone wolf
Foglalkozás : életművész
Titulus : son of a b*tch
Play by : Ian Somerhalder
Kép : Elena & Damon Cute-damon-salvatore-ian-somerhalder-sexy-Favim.com-239623

Elena & Damon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Damon   Elena & Damon Icon_minitime12013-04-28, 03:58


Elena & Damon
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Good morning, Sleepyhead!

A
míg Csipkerózsika békésen szunyókál, addig bőven van időm átgondolni az elmúlt napok történéseit. Elég eseménydús hét volt ez, ha engem kérdeztek. Ott kezdeném a történetet, hogy majdnem fűbe haraptam, csupán az öcsémnek és Elenának köszönhetem, hogy most életben vagyok.
Ezután hirtelen felindulásból megcsókoltam Elenát, amikor hazakísértem. Most jön csak a slusszpoén; kiderült, hogy nem Elenát csókoltam meg, hanem igazából Katherine-t. Pech. Legalábbis először így gondoltam, aztán elkezdtem reménykedni, hogy hátha miattam jött vissza Mystic Fallsba. Reményeim hamar elszálltak, miután a napokban meglátogatott a Salvatore birtokon, ahol aztán szépnek nem nevezhető módon közölte velem, hogy engem sosem szeretett, mindig is Stefan volt számára az első.
Ezután szokásos módon azt tettem, amihez a legjobban értek; önző módon csak magammal foglalkoztam, a sebeimet nyalogattam, és megállás nélkül vedeltem a whiskeyt. Egyedül arra az egy személyre nem gondoltam, akire kellett volna, aki joggal érdemelné meg a figyelmemet, hiszen egészen eddig ő is mindvégig mellettem állt, amikor szükségem volt valakire. Pontosan ez az, amiért Elena az öcsémmel jár és nem velem. Én nem érdemlem meg, mindig is tudtam ezt. Nem is akarok rá pályázni, mert én úgyis csak fájdalmat okoznék neki. De akkor miért nem tudok egyszerűen csak lelépni az életükből és itt hagyni mindent? Na, ez a nagy kérdés…
Elena pontosan úgy reagál a reggeli üdvözlésemre, ahogy gondoltam; konkrétan kipattan az ágyból. Jóízűen nevetek ezen a nem mindennapi attrakción, majd lazán megvonom a vállam.
- Csak kíváncsi voltam, hogy nem vágtál-e még eret magadon az elmúlt napok eseményei miatt – viccelődök, de közben azért ügyelek rá, hogy kellően komoly arcot vágjak. Ám lehet, hogy Elena most nem vevő az én groteszk vicceimre. Máskor sem nagyon szoktak neki tetszeni az efféle beszólásaim. Milyen kár!
Egyébként én már tegnap is eljöttem hozzá, csak akkor egyértelműen a tudtomra adta, hogy nem kíváncsi rám. Így gondoltam, adok neki egy kis időt, hogy össze tudja magát szedni. Adtam neki egy egész éjszakát, csak hogy lássátok, mennyire nagylelkű vagyok. Most hogy ilyen szépen kialudta magát, már minden bizonnyal friss és üde, és nem mellesleg szalonképes.
- Na de komolyan… Hogy vagy? – kérdezem meg kíváncsian. Tényleg aggódom Elena lelkiállapotáért, hiszen hirtelen túl sok minden zúdult a nyakába. Érthető, hogy nem akart belecsöppenni a természetfeletti világba, elvégre ki akar? Idővel megszokja az ember, de annak idején én is emberként akartam volna tovább élni, vagy meghalni, de semmiképpen sem akartam vámpírrá válni. Stefan erőltette rám ezt az életet, de ez egy hosszú sztori, és most különben sem rólam van szó, hanem Elenáról.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elena & Damon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Damon   Elena & Damon Icon_minitime1

Vissza az elejére Go down
 
Elena & Damon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elena Gilbert
» ELENA & STEFAN
» Katherine & Damon
» Damon Salvatore
» Olga és Damon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
intoxication :: Mystic Falls :: Lakónegyed :: Gilbert ház-
Ugrás: