intoxication
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Caroline&Kalina

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Caroline Forbes


Családi állapot : szingli
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : Tanuló
Humor : Hm..
Titulus : I'm not girly little Caroline anymore...
Play by : Candice Accola
Kép : Caroline&Kalina Tumblr_mfsxt7ErMA1rnlpmjo5_250

Caroline&Kalina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline&Kalina   Caroline&Kalina Icon_minitime12013-05-01, 02:16



Kalina & Caroline


A második kórházban töltött napom sem telt túl élvezetesen. A gépek állandó csipogása, a nővérek három óránkénti látogatása és ez a szörnyű, ágyhoz kötés. Nem tudtam, még meddig kell itt maradnom, de már nagyon kezdtem megelégelni a helyzetet. Egyetlen ellenségemnek se kívánnám ezt az állapotot: egyedül lenni órákig és csak várni és várni. Ebéd után megkértem az egyik nővérkét legyen olyan kedves és hozzon be nekem egy tükröt, hadd lássam, milyen fejjel fogom fogadni a látogatóimat. Mikor belépett hozzám azzal a szokásos savanyú képével, odanyomta a kezeimbe az orvosságot és megvárta, míg lenyelem őket, aztán ki is viharzott tőlem. Csak ekkor vettem észre, hogy a tükröt a tőlem messzebb lévő asztalkára tette le. Nyújtózkodni kezdtem, ahogy csak bírtam, még az ágyról is majdnem leestem, de mikor végre megkaparintottam az áhított tárgyat egy vékony, győztes mosoly terült el az arcomon.
A tükörbe pillantva egy csapzott, kócos, karikás szemű lány nézett vissza rám, a mosoly pedig ebből kifolyólag a másodperc töredéke alatt eltűnt az arcomról. Mintha az életem múlna rajta, szélsebesen igazgatni kezdtem a hajamat és megcsipkedtem az arcomat, hogy valami életet leheljek bele. Próbálkozásom hiábavaló volt, valahogy kicsit sem hasonlítottam a mindig makulátlan Caroline-ra. Mintha nem is én lettem volna. Dühösen visszadobtam a kis tükröt az asztalra és bekapcsoltam a tv-t. Másodpercenként váltogattam a csatornákat, mivel sehol sem találtam érdekes műsort. Tv shop-ok, talkshow-k és bugyuta, dél-amerikai szappanoperák mentek csak, nekem pedig most egyikhez sem volt kedvem.

Fintorogva néztem körbe a szobában, majd tekintetem megakadt egy barna hajú kislányon, aki a folyosón ülve, babáját magához szorítva sírdogált. Mikor észrevette, hogy őt figyeltem, barátságosan integetni kezdett. Mosolyogva visszaintettem neki és közben próbáltam kitalálni, hogy mi történhetett vele. Olyan pici volt és elhagyatott... a szívem görcsbe rándult, mikor észrevettem, hogyan potyognak a könnyei.
Bambulásomból az idétlen nővérke ébresztett fel. Nem tudom, miért kellett neki ennyiszer rám néznie, de már kezdett elegem lenni belőle. Mintha én lennék az egyetlen beteg ebben a kórházban. Ráadásul kettő percnél többet sohasem töltött bent nálam, mindig csak ránézett a kórlapomra, ellenőrizte a gépeket és már el is tűnt, mintha ott sem lett volna. A kislány viszont még mindig ott ücsörgött a padlón. Ahogy szemeink találkoztak, kedvesen rámosolyogva intettem neki, hogy jöjjön be hozzám. Láttam rajta, hogy nem tudja eldönteni mit tegyen, de végül óvatosan, lassú léptekkel bebotorkált hozzám.
- Szia, én Caroline vagyok. Téged hogy hívnak? - Sosem voltam odaáig a gyerekekért, de valamilyen különleges erőknél fogva nem bírtam figyelmen hagyni ezt a kislányt.
- Lizzy vagyok. - Felelte szomorú, a sírástól már-már elcsukló hangon.
- Szia, Lizzy. Nagyon örülök. - Mosolyom egy percre sem szűnt meg, próbáltam minél kedvesebb és szimpatikusabb lenni a számára. - Szeretnél mesét nézni velem? - Eszembe jutott, hogy míg a tv-t kapcsolgattam, mintha láttam volna egy mesecsatornát. Nem tudom miért van itt, vagy hogy kije van életveszélyben, de szerettem volna elterelni a figyelmét a felnőttek problémás világáról, még ha csak egy pár perc erejéig is.
Kérdésemre nem felelt, csupán bólintott egy kicsit, majd felkuporodott az ágyamra és várta, hogy megjelenjenek a képkockák. A távirányítóért nyúltam, pár perccel később pedig meg is találtam a mesecsatornát, amin éppen Charlie Chaplin kalandjai mentek. A kislány kényelembe helyezte magát és hallottam, ahogyan néha-néha kuncogott a vicces jeleneteken. Tudtam, hogy ezzel nem váltottam meg a világot, de neki szereztem egy kis gondtalan időt, míg újra gyerek lehetett.


Mikor újra kinyitottam a szememet a kislány már sehol sem volt. Tv kikapcsolva, ajtó becsukva. Álmodtam volna az egészet? Bele se tudtam gondolni a történtekbe, mert egy fiatal, hosszú barna hajú, mosolygós lány lépett be a kórterembe és kedvesen köszöntött.
- Igen, én vagyok, szia. - Köszöntem neki mosolyogva és felültem az ágyon. Elena unokatestvére? Hm, még sose hallottam róla... Mondjuk én se gyakran mesélek az unokatestvéreimről. Ráadásul eléggé hasonlít Elenára, úgyhogy le sem tagadhatnák egymást.
- Szia Kalina, örülök. Öhm, köszi, jól, mármint a helyzethez képest. Nagyon kedves tőled, hogy bejöttél hozzám. Mi járatban vagy Mystic Fallsban? Elenáéknál szálltál meg? - Érdeklődöm felőle, míg végre sikerül kényelembe helyeznem magamat és teljes erőmmel a vendégemre koncentrálhatok.

Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com/
Kalina Petrova
VÁMPÍR
VÁMPÍR
Kalina Petrova


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t53-kalina-petrova
Táplálék : tasakos vér
Családi állapot : szingli
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : természetfeletti lények vadásza
Humor : igazi Petrova humorom van
Titulus : Beautiful and Deadly
Play by : Victoria Justice
Kép : Caroline&Kalina Tumblr_m52o9hOvly1rqtw44o1_500_www.kepfeltoltes.hu_

Caroline&Kalina Empty
TémanyitásTárgy: Caroline&Kalina   Caroline&Kalina Icon_minitime12013-04-27, 09:58

Caroline & Kalina

Csupán egy okom van, ami miatt nagy utazásra adtam a fejemet, és elindultam Mystic Falls-ba. Egy kis város, amit igazából senki sem ismer, ha nem természet feletti lény, vagy nem ott született. Nos, én csak az egyikhez tartozok, vámpír vagyok, méghozzá a vadász fajtából. Elindulhatnak a kérdés özönök, hogy ugyan minek vadászik egy vámpír vámpírokra? A válasz nem olyan egyszerű, mint bárki is hinné. Sokáig vissza kell nyúlni, még az átváltozásom előttig, és csak akkor lehet megkapni rá a válasz. Már nem is emlékszek rá pontosan, hogy mikor volt, csak az szomjúságra és a sok ártatlan ember kiontott vérére. Viszont, most nem arról fogok mesélni, hogyan lettem vámpír vadász, az egy másik történet, máshová tartozik. Azt fogom elmesélni, hogyan is kerültem ebbe a városba... Kiskoromban szerettem kutakodni, régi dolgokat megtalálni, amiért sokszor megdorgáltak, de egyszer valami igazán érdekesre bukkantam. Nem lehettem több tizenöt évesnél, amikor egy könyv esett egyenesen a kezembe egy polcról. Nagy lelkesedéssel nyitottam fel, de a lelkesedésem alábbhagyott, amikor megtudtam, hogy csak valami unalmas családfakutató könyv. Megmutattam az édesanyámnak, aki viszont nagyon megörült neki, állítólag már régen kereste, mert mindig is meg akarta tudni, hogy kik az igazi szülei. Elkezdtünk hát lapozgatni a könyvben, amikor is vérvonal egyezést találtunk a Petrova családnál, valamint egy bizonyos Katerina-nak született egy gyermeke, akit nem tarthatott meg. Utána már nem tudtuk követni a dolgokat, elveszítettük a fonalat, de én nem adtam fel.
Nagy vonalakban, ezért vagyok itt. A nagymamámat keresem, aki nagy valószínűséggel vámpír, és itt tanyázik valahol a közelben. De amekkora szerencsém van, a hasonmás is ebben a városban él, így szakítottam egy pillanatra a nagy expedíciómmal és kérdezősködni kezdtem. A hasonmás fontos, ezt mindenki tudja, ha van egy csöppnyi esze, vagy képes figyelni a világra. Engem ésszel, szemmel és füllel is megáldottak, így oda tudok figyelni minden apró információra, ami másnak csak butaság, vagy szóbeszéd. Szóval elkezdtem a környéken kérdezősködni, - persze csak óvatosan - a hasonmásról. Ha tudná, hogy milyen pletykásak a népek errefelé! Pedig egy vámpírban megbízni nagy ballépés. Sok mindent kiderítettem, de mind csupa olyan dolog volt, ami igazából nem is érdekelt. A családjáról beszéltek, meg a balesetéről, hogy milyen szomorú, ami történt Mr. Lockwood-al. Mégis ki a fene az? Szóval, egy első számú információs pulthoz kellett mennem, az egyik barátnőjéhez. A választásom a szőkére esett, aki éppen kórházban van. Ott sokkal könnyebben ellehet beszélgetni, legalábbis szerintem.
Gyors útbaigazítást kértem egy nőtől, aki volt olyan szíves elmagyarázni, hogy merre kell mennem, ha a kórházba akarok menni. Azt hazudtam, hogy egy régi ismerősömet látogatom meg. Nem volt nagy hazugság, tényleg meglátogatok valakit, csak éppen nem ismerem. A recepción is készségesen elmondták, hogy merre kell mennem, ha Caroline Forbes-t akarom meglátogatni. A nevét is tudom már, nem bámulatos? Miket ki nem szed egy vámpír egy pletykás nővérből... Gyorsan odaértem a megadott kórteremhez és könnyed léptekkel, mosolygós arccal beléptem rajta.
- Helló, te vagy Caroline, igaz? Elena unokatestvére vagyok, tudod sokat mesélt rólad - hazudok, mint a vízfolyás. Tudom, hogy hasonlítok Elenára, hogyha ő hasonmás és a legendák igazak. Persze, nem úgy, mintha ikrek lennénk vagy ilyesmi, de van köztünk hasonlóság. - Milyen udvariatlan vagyok...a nevem Kalina - mutatkozok be, csupán a keresztnevemet használva. - És hogy vagy? - még mindig nem tűnik el arcomról a kedves mosoly, ami tényleg igaznak tűnhet, de csak, azért van rajtam, hogy ne tűnjek olyan otrombának. Ha rossz passzban lennék, már rég megijesztettem volna azzal, hogy megmutatom neki az agyaraimat, ami jó móka, tekintve, hogy az emberek mindig megijednek tőlem. Viszont emberekből csak nagyon ritkán szoktam inni, ha a szükség úgy diktálja és nincs a közelben tasakos vér.
Szavak száma: 595 ll Megjegyzés: Remélem tetszik (:
Vissza az elejére Go down
 
Caroline&Kalina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kalina Petrova
» Katherine & Caroline
» Caroline Forbes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
intoxication :: Mystic Falls :: Belváros :: Kórház-
Ugrás: