intoxication
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Caroline Forbes

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Katherine Pierce


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t20-katherine-pierce
Kapcsolatlista : http://intoxication.forumotion.com/t19-katherine-pierce
Táplálék : emberi vér
Családi állapot : kapcsolatban
Vele : Dante
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : vérszívó
Humor : halálos..
Titulus : the psyhotic b*tch
Play by : Nina Dobrev
Kép : Caroline Forbes Kathykiskep_www.kepfeltoltes.hu_

Caroline Forbes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline Forbes   Caroline Forbes Icon_minitime12013-04-27, 06:18

elfogadva!
Caroline drága
mint karakter tudod nagyon jól, hogy nem szimpatizálok szőke személyeddel, viszont be kell valljam, akkor is imádtam az szjp-d, főleg, hogy nekem íródott. <3
Belekötnöm nincs semmibe, úgy tökéletes, ahogy le van írva, tehát el vagy fogadva!
Foglalózz, és hódítsd meg a játékteret, és a Mystic Falls-i férfiakat.. Persze, Dante kivételével..
Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com
Caroline Forbes
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Caroline Forbes


Családi állapot : szingli
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : Tanuló
Humor : Hm..
Titulus : I'm not girly little Caroline anymore...
Play by : Candice Accola
Kép : Caroline Forbes Tumblr_mfsxt7ErMA1rnlpmjo5_250

Caroline Forbes Empty
TémanyitásTárgy: Caroline Forbes   Caroline Forbes Icon_minitime12013-04-27, 06:15


CAROLINE FORBES

Care . 17 . ember -> vámpír . Candice Accola





Gyötrő fejfájással ébredtem. A szemeim eleinte nem akartak engedelmeskedni nekem, nem akarták megmutatni a körülöttem lévő tárgyakat. Íriszeim nehezen és lassan fókuszáltak rá a mellettem heverő, tálcán lévő ételre. Ahogy figyelmesen körbepillantottam a szobában, tudatosult bennem, hogy kórházban vagyok. Próbáltam az emlékeim között kutatni, de hosszú órákba telt, mire végre rájöttem, hogy miért is kerültem idegesítően csipogó gépek felügyelete alá. Míg gondolkoztam néha bepillantott hozzám egy nővérke, ellenőrizte az állapotomat, megnézte az ekg-mat, majd se szó, se beszéd kisétált a szobámból. Legalább a gondolkodásból nem zökkentett ki. Sorra vettem, hogy mikre emlékeztem a múlt estéről. Az még rémlett, hogy az Alapítók Napi bálon voltunk és hogy Mattel beszálltunk Tyler kocsijába. Az is az emlékeimben élt, ahogyan felfordultunk az autóval, de hogy mindez miért történt, arra már nem volt magyarázatom. Tyler rosszul lett? Vagy belénk jött valaki hátulról? Nem tudtam, nem emlékeztem.


A főorvos vizitje és az ebéd után megszaporodtak a látogatóim. Anya, Bonnie, Matt, és Elenán kívül még Damon is bejött, bár abszolút nem értettem, mit keresett itt. Valószínűnek tartottam, hogy csak a kedves barátnőm miatt tolta ide a képét, de ezen nem is akartam sokáig fenn akadni. Valahogy nem voltam képben ezzel a szerelmi háromszöggel, ami kialakult Elena és a Salvatore testvérek között és ez nagyon zavart. Régen mindent tudtam Elena pasiügyeiről, mindig én adtam neki tanácsot, erre most meg le vagyok maradva.
Fújtatva átfordultam a másik oldalamra, és próbáltam elhessegetni az előbbi gondolataimat. Épp egy kórházi ágyon fekszem, elméletileg súlyos belső vérzésekkel, éppen ezért nem kéne apró hülyeségekkel felidegesíteni magamat. Csak jó dolgokra kéne gondolnom. Például Mattre. Ez az, Mattre fogok gondolni! És arra, hogy milyen jól éreztem magamat vele tegnap és hogy mennyire örülök annak, hogy végre egy normális srácot tudtam kifogni. Matt gondoskodó, törődő és annyira aranyos! Nem is tudom, Elena miért szakított vele annak idején. De nem baj, mert ha nem szakítottak volna, akkor én most nem tudnék vele lenni. Tehát, mindenben rosszban van valami jó.
Hátamra fordultam és a plafont kezdtem el kémlelni. Még csak este 8 körül járhatott az óra, mégis valóságos örökkévalóságnak tűnt a mai nap. A szigorúan egy helyben fekvés és a csendes szoba valami borzasztóan unalmas volt. A látogatási idő meg persze mindössze pár órácska, nehogy a hányatott sorsú fekvőbeteg kicsit érezze már a törődést, amit a szerettei mutatnak felé.

Miután bevettem az esti gyógyszeradagomat, ami között szinte biztos, hogy volt valami nyugtató, esetleg altató is, mert hirtelen elnehezedtek a szemhéjaim, pár perccel később pedig már aludtam is.


Az éjszaka közepén felijedtem, mert újraálmodtam a balesetet. A mellettem lévő vizespohárért nyúltam, hogy igyak belőle pár kortyot, amikor hirtelen Elena jelent meg előttem. Először azt hittem, hogy csak álmodom, ezért párszor meg is dörzsöltem a szememet, de barátnőm nem óhajtott eltűnni a szobából. Ekkor jöttem rá, hogy nem képzelődöm, nem is álmodom, hanem tényleg bejött hozzám éjnek évadján. Kusza tincseimet elsimítottam a füleim mögé, óvatosan felültem az ágyban és felé fordultam.

- Elena, hogy kerülsz ide? Éjszaka van. Minden rendben, vagy történt valami? - Kérdezősködtem álmos, de aggódó hangon és alig vártam, hogy végre megszólaljon. A látogatási idő körülbelül 7 órával ezelőtt véget ért, mindjárt hajlani 2 lesz. Miért jött be hozzám most? Mi történhetett, amíg én itt feküdtem?





BJ . 21 . 5 év
Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com/
 
Caroline Forbes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherine & Caroline
» Caroline&Kalina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
intoxication :: Irattár :: Életrajzok :: Elfogadott életrajzok-
Ugrás: