intoxication
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Katherine & Damon

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Katherine Pierce


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t20-katherine-pierce
Kapcsolatlista : http://intoxication.forumotion.com/t19-katherine-pierce
Táplálék : emberi vér
Családi állapot : kapcsolatban
Vele : Dante
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : vérszívó
Humor : halálos..
Titulus : the psyhotic b*tch
Play by : Nina Dobrev
Kép : Katherine & Damon Kathykiskep_www.kepfeltoltes.hu_

Katherine & Damon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine & Damon   Katherine & Damon Icon_minitime12013-05-02, 04:26

Damon && Katherine

Bár túl sok esélye nincs annak, hogy Damon percek alatt a lábaim előtt fog heverni, újra, mint régen, de reménykedni mindig szabad, és nem tagadom, tetszene a szituáció. Lehet, hogy már nem úgy öltözködök, mint régen, lehet, hogy a külsőm parányit megváltozott, viszont a hozzáállásom a férfiakhoz nem! Mindig is szimpatizáltam a jóképű, helyes férfiakkal, és előszeretettel csavartam őket az ujjaim köré, hogy aztán lássam a csodálatot, és a szerelmet a szemükben, miközben észre sem veszik mennyire nem jelentenek nekem semmit sem. Egyedül Stefan volt az a férfi az életemben, aki iránt én is megtörhetetlen szerelmet éreztem, Damon csupán a vágyat, és a szenvedélyt élesztette fel bennem. Még jobban, mint a testvére. Viszont a kapcsolatok végetvetésében soha sem voltam jó. Éppen ezért a legegyszerűbbnek, és a legötletesebbnek az tűnt, hogy megjátsszam a halálom - és ebben segítségemre volt egy régi, jó barát is. Nem tagadom, a kelleténél jobban megérintett a színfalak mögül végignéznem a Salvatore fivérek érzelmeit, de hamar megnyugodott a lelkem, és annál is hamarabb léptem a saját utamra.
Nem mondom, hogy Damon nincs már rám semmilyen hatással, de egyszerűbb teljesen érzéketlen libának tettetni magam, minthogy újra belebonyolódjak a régi ügyeinkbe.
Látom az arcán, a tekintetén, és legfőképpen a mozdulatain, hogy egyáltalán nem felejtett még el engem, sőt, titkon reménykedik a megmásíthatatlanban. Szegény kicsi Damon, valójában mit hihet? Hogy visszatérek Mystic Falls-ba, ezáltal felfedem, hogy soha sem voltam halott, és egyből a karjaiba vetem magam? Szép, szép, de a dolgok nem mennek ilyen könnyedén. Azt viszont nem is gondoltam volna, hogy a hasonmás említésével ennyire fel lehet hergelni őt. Nocsak, csak nem..? Damon már Elena-t is szívesen becserkészné?
Meg sem rezzenek, amikor tenyere a nyakam köré fonódik, mindössze egy gúnyos, de kacér kacajjal válaszolok neki.
- Meg kellene tanulnod jobban viselni a vereséget. Hiszen, mégis kihagyná ott Stefan-t.. miattad? Tudod. Ő a jó, te pedig a..- nem fejezem be a mondatot, kitalálhatja, hogy mit is akarok ezzel kifejezni. Nem érdekel, hogy kezével a falhoz szegez, tudom, hogy nem lenne képes ártani nekem, enyhülő szorításával bizonyítja is ezt. Egy pillanatra ismételten felbukkan szemében a vágy, várom, hogy mikor lép ez ügyben, de nagy meglepettségemre, ellök magától. Dacosan húzom fel a szemöldököm.
- Á, szóval cédának hívsz? - lépek ismételten egészen közel hozzá, kezeimet a mellkasán nyugtatom, miközben elveszem tőle az üveget, és a földre dobom. - Ugyanis ez a céda, töltötte veled a régmúltat, emlékszel ugye, a nappalokra, és az éjszakákra, amiket együtt töltöttünk? - ujjaimat végigfuttatom az arcélén. - Vagy nem rémlik? Esetleg felelevenítsem? - kérdezem szinte kacagva, majd vadul megcsókolom.
Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com
Damon Salvatore
VÁMPÍR
VÁMPÍR
Damon Salvatore


Táplálék : human blood, of course
Családi állapot : lone wolf
Foglalkozás : életművész
Titulus : son of a b*tch
Play by : Ian Somerhalder
Kép : Katherine & Damon Cute-damon-salvatore-ian-somerhalder-sexy-Favim.com-239623

Katherine & Damon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine & Damon   Katherine & Damon Icon_minitime12013-04-29, 10:36


Welcome back, Katerina!



„Felesleges.” Ez a szó nagyon nem tetszik. Pláne nem az ő szájából. Kifejezetten szíven ütnek ezek a szavak, bár azt azért nem mondhatnám, hogy nagy meglepetést okozott ezzel. Igazából pontosan erre számítottam, hogy majd így fog reagálni az én kis látogatásomra. De hát nekem ide kellett jönnöm, mert mindenáron tudni akartam az igazságot. Hát, ez most meg is történt; az a nagy igazság, hogy felesleges volt idejönnöm, amiből egyértelműen arra lehet következtetni, hogy nem kíváncsi rám. De akkor minek csókolt meg Elenaként? Miféle ördögi játékot űzöl megint, Katherine?
Hogy mit értem el ezzel? Jó kérdés. Szeretnék valami frappánsat rávágni, de ehelyett teljesen lefagyok. Katherine-nek igaza van, nem értem el ezzel semmit. Hihetetlen, hogy még ennyi év után is képes átgázolni rajta, mert hagyom. Nem volna szabad hagynom.
Akaratlanul is elmosolyodom, mikor nemes egyszerűséggel kiveszi a kezemből az üveget, majd belekortyol. Hát igen, azért nem véletlenül zúgtam én bele annyi évvel ezelőtt. Értékelem, hogy azért néhány jó tulajdonságát is megtartotta a sok rossz mellett. Persze nem kizárt, hogy csak ez az egy maradt neki, és akkor most ezennel ünnepélyes keretek közt ki is ürült a repertoár.
A közeledésére közeledés a válasz, nehogy már azt higgye, hogy mindent ő irányít. Ennek köszönhetően egészen szorosan állunk egymással szemben, testünk már-már összeér, épphogy egy hajszálnyi távolság választ csak el minket. Kezd tetszeni a szituáció. Egészen addig a pillanatig, míg meg nem említi Elena nevét. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire felzaklat majd, ha Katherine felhozza ezt a témát. Említenem sem kell, hogy ebben az esetben már az sem tud meghatni, hogy a szánk mindjárt összeér. Most valahogy nem tudok erre gondolni. A düh elönti az agyam, miközben az adrenalin szétárad az ereimben. A kezem ökölbe szorul, amint folytatja a mondandóját. És a zárószöveg… na, az betalál.
Gondolkodás nélkül ragadom meg a nyakát, azzal a céllal, hogy a falhoz vágom. Ám ahogy hozzáérek a finom bőrhöz, automatikusan engedek a szorításon. Azt kívánom, hogy menjen a pokolba, amiért képtelen vagyok bántani, pedig szeretném.
És most, hogy még közelebb kerültünk egymáshoz, kedvem támad megcsókolni. Van egy olyan érzésem, hogy nem vagyok normális. Még ezek után is a lábai előtt hevernék? Nem érsz te annyit, Katherine Pierce!
S ezzel az elhatározással lököm el magamtól, majd veszem ki a kezéből az üveget, hogy belekortyolhassak. Kétség kívül ehhez még nem vagyok elég részeg.
- Igazad van... Elena nem olyan céda, mint te. Ő nem csinálja egyszerre - itt egy másodperce elhallgatok, és forgatni kezdem a szemeimet, mintha csak számolnék (a hatás kedvéért) - ki tudja hány pasival.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Katherine Pierce


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t20-katherine-pierce
Kapcsolatlista : http://intoxication.forumotion.com/t19-katherine-pierce
Táplálék : emberi vér
Családi állapot : kapcsolatban
Vele : Dante
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : vérszívó
Humor : halálos..
Titulus : the psyhotic b*tch
Play by : Nina Dobrev
Kép : Katherine & Damon Kathykiskep_www.kepfeltoltes.hu_

Katherine & Damon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine & Damon   Katherine & Damon Icon_minitime12013-04-28, 21:40

Damon && Katherine

Alig tudok hinni a saját szemeimnek, amikor megpillantom őt, mindössze pár méterre tőlem. Tekintetem egyből végigméri tetőtől talpig, és bizony újra meg kell állapítanom, hogy nem csakhogy nem változott, de még erősebb lett a vonzereje, mint annak idején. Felrémlenek a régi emlékek, Stefan, ő, és én, majd, amilyen gyorsan jöttek, olyan gyorsan el is hessegetem azokat, hogy Damon-ra tudjak koncentrálni. Egy szót sem szólok a kezében lévő üveg miatt, igazából az nem az én problémám lesz, ha Dante megtudja, hogy az egyik Salvatore fiú előszeretettel fogyasztotta el a bárszekrénye tartalmát, mindössze annyiért vonhat felelősségre, hogy mit is keresett itt Damon. Vagyis inkább kit. Szerencse, hogy egyedül tértem vissza a házba, és nem hoztam magammal egyik szövetségesemet sem.
- Felesleges volt ide jönnöd, Damon. Felesleges. - hangsúlyozom az utolsó szót, hogy megértse, végtére is semmi keresnivalója itt. Persze, legyezgeti az önérzetemet, hogy miattam ténfergett el idáig, de nem lenne előnyös találkoznia a többiekkel. Még nem jött el az ideje. Még nem. - Megtaláltál, igen. - bólintok rá. - De, mit értél el vele, mondd csak? - Végül is mit akarhat? Kitálalni mindenki előtt, hogy lám, Kathrine mégsem halt meg, színjáték volt az egész, és, hogy él, és virul, mégpedig Mystic Falls külvárosának egyik omladozó házában. Vagy talán válaszokat akar? Válaszokat, hogy miért játszottam el a halálom, miért hagytam el őt, és Stefan-t? Esetleg arra kíváncsi, hogy miért tértem vissza a kisvárosba? Csupa ócska kérdés, igazat pedig úgysem mondanék. Nem is mondhatnék.
Megvonom a vállam, amikor szóba hozza az alkoholt. - Nem az én gondom. Annyit iszol, amennyit csak akarsz, és ott, ahol akarod. Nem tartozol elszámolással. - közlöm vele. - Viszont, ha már kiszolgáltad magad, a ház asszonyának is illik innia veled egy kortyot. - teszek pár lépést, pár centiméterre állok meg előtte, majd kiveszem a kezéből az üveget, és iszok belőle. Az alkohol égeti a torkom, de mit számít? Megszoktam. Utána a falnak támasztom a hátam, tekintetem pedig megállapodik Damon arcán.
- Botlás? - nevetek fel, miközben elképzelem Stefan mit gondolhatott a testvéréről. Igen, egyértelmű, hogy az alkoholnak tulajdonította mindazt, ami valójában megtörtént kettőnk között Damon-nal. Viszont az felettébb bosszant, hogy képes volt azt hinni, hogy a hasonmást csókolta meg. Persze, ezáltal az is kiderül, hogy ki milyen jó színész.. - Igazad van, nem nevezhető annak. - lépek el a faltól, és egészen közel állok meg Damon előtt. - De mondd, hogy hihetted azt, hogy az az ártatlan kis Elena képes lenne megcsalni veled a testvéred? -kérdezem tőle kacér hangon, ajkam szinte súrolja az övét. - Végtére is, mindig Stefan-é a nő. Nemde bár? -
Utolsó mondatom szinte fájóan gúnyosan hasítja ketté a beállt csendet. Lássuk Damon, mit lépsz erre..
Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com
Damon Salvatore
VÁMPÍR
VÁMPÍR
Damon Salvatore


Táplálék : human blood, of course
Családi állapot : lone wolf
Foglalkozás : életművész
Titulus : son of a b*tch
Play by : Ian Somerhalder
Kép : Katherine & Damon Cute-damon-salvatore-ian-somerhalder-sexy-Favim.com-239623

Katherine & Damon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine & Damon   Katherine & Damon Icon_minitime12013-04-28, 07:44


Welcome back, Katerina!



Az idő gyorsan telik, ha az ember jól mulat. És én kifejezetten jól mulatok ebben a lepukkant házikóban, mivel időközben felfedeztem a bárszekrény tartalmát. Nem voltam pofátlan, megkínáltam magam, elvégre a vendégeket illik megkínálni valamivel. És mivel a háziasszony úgyis késik, hát levettem a válláról ezt a terhet, és kiszolgáltam saját magam. Egyszerű, mint az egyszeregy. Nem igazán zavartatom magam amiatt, hogy esetleg ilyet nem illik csinálni, mert hát az egy dolog, hogy váratlanul betoppanok sok-sok év – akarom mondani, évtized – után, az meg már a másik, hogy mindennek a tetejében még kényelembe is helyezem magam. Ami az én esetemben azt jelenti, hogy megiszom a bárszekrény tartalmát. Csúnya, csúnya Damon…
Mikor megpillantom Katherine-t, felelevenednek bennem a régi érzések, amiket még emberként éreztem iránta. Semmit sem változott. Persze hogy is változott volna, amikor vámpír? Ostoba kérdés.
Hullámos loknik, gesztenyebarna szempár, tüzes tekintet, kacér mosoly. Ez Katherine. Nem is értem, hogy hogyan volt képes megtéveszteni néhány nappal ezelőtt, hiszen annyira más, mint Elena. Én mégis azt hittem róla, hogy ő az. És ennek köszönhetően csókoltam meg Katherine-t, miközben azt hittem, hogy Elenát csókolom. Vicces, mi? A maga abszurd és groteszk módján, persze. Én mégsem tudok nevetgélni.
Hogy mindez hogyan derült ki? Nos, másnap szerettem volna tisztázni a dolgot elsősorban az öcsémmel. Mégiscsak az ő barátnőjéről van szó, ha úgy vesszük. Amikor felhoztam a témát, először is hülyének nézett, aztán közölte velem, hogy Elenát ő kísérte haza, és fogalma sincs, hogy mennyit ihattam megint. Mentségemre szóljon, hogy én csak ezt követően kezdtem el serényen iszogatni. Pontosan akkor, amikor rádöbbentem, hogy Katherine visszatért a városba. Szívesen szavakba önteném, hogy mit éreztem akkor, és mi volt az első gondolatom, de nincsenek rá szavak. Hát, ezért is iszom. Nem értettem az egészet. Miért jött vissza? Mit akar? És miért adta ki magát Elenának? Leginkább ez az oka annak, hogy most itt vagyok. Kérdőre akarom vonni, hogy mégis mit képzel magáról. Vagy inkább csak abban reménykedek, hogy miattam jött vissza(?). Egyelőre ezt a részét a dolognak még magam sem tudom eldönteni.
- Szerinted mit csinálok? – kérdezek vissza, miközben belekortyolok a kezem ügyében lévő alkoholos üvegbe. Már azt sem tudom, hogy mit iszom igazából. Természetesen bármennyire is úgy tűnik, nem a piálásra értendő a mit csinálok kérdés. Kicsit félreérthetően fogalmaztam.
- Téged kereslek… és lám, megtaláltalak – vigyorodom el, miközben közelebb lépek hozzá. – Remélem, nem gond, hogy megkínáltam magam, de még mindig irtózatosan meg tudod várakoztatni az embert – sóhajtok fel.
- Nem volt nehéz rájönnöm, miután Stefan enyhén szólva flepnisnek nézett, amikor vallomást akartam neki tenni a kis botlásomról – kezdek bele a monológomba.
– Azonban hála neked, nem is beszélhetünk botlásról, nemdebár? – vonom fel a szemöldököm. Szerintem azt hiszi, hogy én azt hiszem, hogy meghalt. Igaz, egy jó darabig tényleg ebben a tévhitben éltem. Voltaképpen évszázadokig. Aztán most nemrégiben Kathy egykori barátnője, Pearl világosított fel, hogy az én nagy szerelmem él és virul, csak éppen nem akarja, hogy megtalálják. Ezért is játszotta el a halálát. Ezt talán még nehezebb volt feldolgozni, mint azt a tényt, hogy meghalt. Sosem gondoltam bele abba az opcióba, hogy direkt hagyott el, mert nem is szeretett igazán és csupán csak játszott velem. Ezáltal elég sok minden átértékelődött az életemben. Most már csak az a kérdés, hogy mindezek után miért kellett visszajönnie, hogy felkavarjon mindent?


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-29, 10:38-kor.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Katherine Pierce


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t20-katherine-pierce
Kapcsolatlista : http://intoxication.forumotion.com/t19-katherine-pierce
Táplálék : emberi vér
Családi állapot : kapcsolatban
Vele : Dante
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : vérszívó
Humor : halálos..
Titulus : the psyhotic b*tch
Play by : Nina Dobrev
Kép : Katherine & Damon Kathykiskep_www.kepfeltoltes.hu_

Katherine & Damon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine & Damon   Katherine & Damon Icon_minitime12013-04-28, 05:56

Damon && Katherine

Hosszú évek állnak, és hosszú út áll mögöttünk, mire idáig eljutottunk. De megérte. A múlt során terveket szőttünk, bosszút akartunk, és úgy látszik, a jövőben minden, amit elterveztünk, be fog következni. Hihetetlenül jó érzéssel töltött el, amint átléptük Mystic Falls határát. Felelevenedtek a régi emlékek, a pillanatok, amelyeket ebben a kisvárosban éltem át, és minden újra valóságossá vált. Mióta nem is jártam itt? Évtizedek, sőt századok teltek el azóta, mióta megismertem a Salvatore testvéreket. Ők úgy hiszik meghaltam. Igazából, mindenki ezt hiszi. És, nyugodtan higgyék csak ezt, nemsokára úgyis eljön az a nap, amikor eléjük állok, és többé nem kételkedhetnek elevenségemben. Nyughatatlan vagyok mostanában, a csapatunk többi tagja is megállapította már ezt, mindhiába, nem tudok ellene semmit sem tenni. Olyan, mintha újra megszületnék, mintha a szívem újra megdobbanna. Tudom, lehetetlen, de az érzés mégis megvan. Csupán ketten tudják, hogy a városban tartózkodom. Stefan, és az a szőke lány, Caroline. Óvatlan voltam, hibáztam, de a többieket nem árultam el. Úgy tudják egyedül vagyok, teljesen egyedül, és talán nem is nehéz ezt elhinni rólam, főleg annak a személynek, aki a kezdetektől fogva ismer engem, akit én tettem vámpírrá. Persze járhatna az eszem azon is, hogy mi fog történni, ha Stefan a testvérével, netalán tán a hasonmással is közli ittlétemet? Bár őszintén, nem érdekel(ne). Mégis mit tudnának tenni velem? Velünk? Egy közel 3000 éves ősvámpírral, három vadságáról, és ölési hajlamairól nevezetes vámpírral, és a boszorkánkkal, aki minderről előre tájékoztatna minket? Ugyan, semmit. Dante figyelmeztetett. Óvatosabbnak kell lennem, meghúzódnom. De mégis hogyan tegyem meg, ha nem bírok magammal? Soha sem az önmegtartóztatásról, és az engedelmességről voltam híres, inkább a szabadságvágyamról, a szenvedélyességemről, és arról, hogy soha sem tudok megülni a fenekemen. Talán éppen ezért járom jelenleg is az erdőt, és Mystic Falls elhagyatott területeit. Nem pusztán prédát keresek magamnak, kell, hogy érezzem a városkában zajló életet, az embereket, és főként az én drága ismerőseimet.
Órák múlva térek csupán vissza ahhoz a romhalmazhoz, ahol Dante-val ketten megszálltunk. A kettőnk fészke ez a dülöngélő épület, Jason-nak, Jasmine-nek, és Léna-nak máshoz kell tartózkodnia. Ez az egyetlen egy dolog, amely miatt nagyon harapok - de ezt ők is jól tudják..
Az épülettől pár méterre máris megérzem az idegen, mégis oly' ismerős illatot, alkohollal vegyítve. Rosszat sejtve húzom fel a szemöldököm, majd belépek a megtépázott ajtón, és körbepillantva bizonyosodok meg arról, hogy nem tévedtem: járt itt valaki, sőt, még mindig itt bujkál. Nem vagyok túlzottan jó kedvemben, keresgélni sincs kedvem, mégis megteszem. Csupán pár lépést kell tennem, hogy egy alak rajzolódjon ki előttem. Meglepetten pillantok rá.
- Damon! - búgom. - Te mégis mit csinálsz itt? Egyáltalán.. honnan tudtad, hogy itt vagyok? - kérdéseket teszek fel neki, meglepettségem lassan enyhül. Hülye vagyok, mégis honnan tudhatná. És, még csak most kezdődnek a problémák..
Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com
Damon Salvatore
VÁMPÍR
VÁMPÍR
Damon Salvatore


Táplálék : human blood, of course
Családi állapot : lone wolf
Foglalkozás : életművész
Titulus : son of a b*tch
Play by : Ian Somerhalder
Kép : Katherine & Damon Cute-damon-salvatore-ian-somerhalder-sexy-Favim.com-239623

Katherine & Damon Empty
TémanyitásTárgy: Katherine & Damon   Katherine & Damon Icon_minitime12013-04-27, 02:29


Welcome back, Katerina!



Ha az önpusztító életmódról könyvet írnának, minden bizonnyal az én életemről szóló könyv az bestseller lenne. Már napok óta piálok, ami azt illeti, elég keményen. Sőt, mi több, újabban vér helyett whiskey-n élek. Szerencsére a vámpírlétnek köszönhetően nehezen részegedek le, de azért az én esetemben az elmúlt napokban ez is sikeresen megtörtént. Nem akarom sajnáltatni magam, vagy ilyesmi, isten őrizz! De hazudnék, ha azt állítanám, hogy mostanában nem állok hadilábon önmagammal, és mivel úgy érzem, hogy az életem kifejezetten rossz vágányra futott, hát piálok. Megesik a legjobbakkal is, nemde? Rólam pedig amúgy is köztudott, hogy az italba fojtom bánatom. Ezt hívom én önpusztító életmódnak.
Na meg azt, hogy most itt állok a háza előtt. Illetve egy háznak nem nevezhető romhalmaz előtt, ahol nyilvánvalóan jelenleg megszállt. Ő. Az én szerelmem. Vagy csak volt a szerelmem? Nem is tudom már eldönteni, hogy ki ő nekem. Persze elképzelhető, hogy ez csak az ittas állapotomnak köszönhető. Ahogy az is, hogy volt pofám idejönni. Pedig akárhogy is vesszük, ez nem valami okos ötlet, bár mivel úgyis részeg vagyok, ez most aligha számít. Na nem mintha nekem egyébként is számítana valamit. Halló, még mindig én vagyok az a pasas, aki megszegi a szabályokat. A rossz fiú. Nem mellesleg, én nem tartom magam annak. Ezt a feltételezésemet alátámasztja a következő tény is, hogy a rosszfiúk nem esnek szerelembe. Legalábbis nem a rossz lányokba szeretnek bele. Márpedig én valamilyen szinten még mindig szeretem Katherine-t, akiről tudniillik, hogy nem a jó játékosok közé tartozik. Sosem tartozott közéjük, csak én gondoltam így régen. Rosszul gondoltam, ezért össze is tört a szívem. Szar ügy. Az ember azt hinné, hogy a halandók ostobák, mert szerelembe esnek, és hagyják, hogy az érzelmeik irányítsák őket. Hát, az a nagy helyzet, hogy a vámpírok éppen olyan ostobák, hacsak nem jobban. Maximum annyiban különbözünk, hogy mi öregebbek vagyunk, ebből következik, hogy még több baromságot követünk el az életünk során. Erre én vagyok az élő példa.
- Katherine – dörömbölök az ajtón, mint valami agymosott őrült, bár jelen esetben mentségemre legyen, hogy abszolúte úgy is érzem magam, mint egy idióta. Egy részeg idióta.
Időközben rájövök, hogy feleslegesen csapkodom az ajtót, ami voltaképpen mindjárt kiesik a helyéről, olyan rossz állapotban van. És az hogy Katherine nevét kiabálom… a legszebb szóval mondva is szánalmas. Ezen felül egyértelműen nem tartózkodik az ingatlanon, úgyhogy akár bent meg is várhatom – döntöm el nemes egyszerűséggel. A pia beszél belőlem, legalábbis jelen pillanatban a nagy bátorságot tuti onnan merítem.
- Hova lett az ízlésed, öreglány? – kérdezem meg a romhalmaz falaitól, amint közelebbről szemügyre veszem a benti világot. Őszintén szólva, fogalmam sincs, miért ezt a helyet választotta magának, de hát nem kizárt, hogy az évek során megváltozott az ízlése is, akár a személyisége. És mindkét esetben a rosszabbik irányba történt változás, ha engem kérdeztek. Persze ki vagyok én, hogy ítélkezzek felette? Én, aki újabban egész nap piál…? Hozzáteszem, hogy ő az oka ennek is, bár erről neki nem feltétlenül kell tudnia.


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-29, 10:39-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katherine & Damon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine & Damon   Katherine & Damon Icon_minitime1

Vissza az elejére Go down
 
Katherine & Damon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damon Salvatore
» Olga és Damon
» Elena & Damon
» Katherine & Caroline
» Katherine Pierce

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
intoxication :: Mystic Falls :: Lakónegyed :: Elhagyatott épület - Katherine & Dante lakhelye-
Ugrás: