intoxication
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Katherine & Caroline

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Katherine Pierce


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t20-katherine-pierce
Kapcsolatlista : http://intoxication.forumotion.com/t19-katherine-pierce
Táplálék : emberi vér
Családi állapot : kapcsolatban
Vele : Dante
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : vérszívó
Humor : halálos..
Titulus : the psyhotic b*tch
Play by : Nina Dobrev
Kép : Katherine & Caroline Kathykiskep_www.kepfeltoltes.hu_

Katherine & Caroline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine & Caroline   Katherine & Caroline Icon_minitime12013-04-27, 23:06

Caroline && Katherine

Megállok a kórház bejárata előtt, nagyot szippantok az éjszakai, üde levegőből, majd lassan, óvatosan körbepillantok magam körül. Sehol senki, pont, mint ahogy a közeledő éjfél megkívánja. Csupán pár napja tértünk vissza Mystic Falls-ba, mégis éveknek tűnik az idő, amit ebben a kisvárosban töltök. Minden egyes perc rettenetesen hosszú, főleg így, hogy még senki sem tudja, hogy itt vagyunk. Még. Hiszen pontosan azért vagyok itt, hogy megeresszek magunknak egy kis hírnevet. Hogy a sokat emlegetett hasonmás szőke barátnője rémülten hebegje el Elena-nak, és a Salvatore fivéreknek, hogy egy nő, aki Elena pontos mása, vagyis inkább, akinek Elena a hasonmása, megjelent nála, amíg a kórházban lábadozott, meglátogatta. Magamban elmosolyodok, mikor elképzelem az arcukon a felháborodás, és a kíváncsiság okozta vegyes érzelmeket. Főként az én Stefan-om, és Damon-om gesztusaira lennék kíváncsi, bár, előbb-utóbb úgyis eléjük kell állnom. Akkor végre viszontláthatom őket.
Halk léptekkel ballagok végig a folyosón, mígnem egy ügyeletes nővér nem állja utam.
- Elnézést hölgyem, de a látogatási idő már rég véget ért. Kérem fáradjon vissza holnap! - megrovó hangja határozottan cseng az éjszaka csendjében, bennem pedig rögtön megjelenik a jelzés. Éhes vagyok. Már el is felejtettem, hogy még nem vacsoráztam, azt hiszem, eljött az ideje ennek is. Széles mosolyra húzódnak ajkaim, miközben tetőtől talpig végigmérem az előttem álldogáló nőt. Sosem voltak ínyemre az alacsony, zömök emberek, de, ha a szükség megkívánja.. Nincs mit tenni. Az éhséget márpedig csillapítani kell.
- Nos, úgy hiszem könnyedén megoldhatjuk a problémát. Én nem szólok senkinek sem, és maga sem említi a látogatásom senkinek. - búgom sejtelmes hangon, majd további lépéseket teszek felé, egészen addig, míg a falnak nem ütközik. Ekkor megragadom a nyakát. Látom a szemeiben megcsillanni a félelmet, szinte könyörög, hogy hagyjam abba, ne csináljam ezt, talán máshogyan is megtudnánk ezt beszélni. Felnevetek.
- Kétlem. - súgom a fülébe, megnyalom az ajkaimat, és utat engedek az éles, és hegyes szemfogaimnak. Arcom eltorzul, a nő pedig felsikolt, mikor a nyakába mélyesztem a fogaimat. Egész testemet, és lelkemet jóleső érzés tölti el. A vér édes, hívogató szava. Soha sem tudtam ellenállni neki.
Amint kiürül a test teljes vértartaléka, elengedem a nő nyakát, az élettelen test pedig a padlóra hullik. Nem érdekel, hogy ki találja majd meg, és, hogy mit fognak majd gondolni, átlépek felette, odasétálok a nővérpulthoz, és a számítógépen megkeresem Forbes "lakosztályát".
Percekkel később már az ajtóban állok, és szemlélem a lassan ébredező szőke lányt. A szavaira nevethetnékem támad, de türelmességre intem magam, és lassan az ágya mellé sétálok.
- Minden rendben van-e? Nos, azt hiszem igen. Bár, ezt jobb lesz, ha te mondod meg, Caroline. - hangom gúnyos, és egyáltalán nem Elena-ra emlékeztető, úgyhogy másodperceket adok csak a szöszinek, hogy rájöjjön: nem a barátnője látogatta meg.
Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com
Caroline Forbes
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Caroline Forbes


Családi állapot : szingli
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : Tanuló
Humor : Hm..
Titulus : I'm not girly little Caroline anymore...
Play by : Candice Accola
Kép : Katherine & Caroline Tumblr_mfsxt7ErMA1rnlpmjo5_250

Katherine & Caroline Empty
TémanyitásTárgy: Katherine & Caroline   Katherine & Caroline Icon_minitime12013-04-26, 09:51



Katherine & Caroline


Gyötrő fejfájással ébredtem. A szemeim eleinte nem akartak engedelmeskedni nekem, nem akarták megmutatni a körülöttem lévő tárgyakat. Íriszeim nehezen és lassan fókuszáltak rá a mellettem heverő, tálcán lévő ételre. Ahogy figyelmesen körbepillantottam a szobában, tudatosult bennem, hogy kórházban vagyok. Próbáltam az emlékeim között kutatni, de hosszú órákba telt, mire végre rájöttem, hogy miért is kerültem idegesítően csipogó gépek felügyelete alá. Míg gondolkoztam néha bepillantott hozzám egy nővérke, ellenőrizte az állapotomat, megnézte az ekg-mat, majd se szó, se beszéd kisétált a szobámból. Legalább a gondolkodásból nem zökkentett ki. Sorra vettem, hogy mikre emlékeztem a múlt estéről. Az még rémlett, hogy az Alapítók Napi bálon voltunk és hogy Mattel beszálltunk Tyler kocsijába. Az is az emlékeimben élt, ahogyan felfordultunk az autóval, de hogy mindez miért történt, arra már nem volt magyarázatom. Tyler rosszul lett? Vagy belénk jött valaki hátulról? Nem tudtam, nem emlékeztem.

A főorvos vizitje és az ebéd után megszaporodtak a látogatóim. Anya, Bonnie, Matt, és Elenán kívül még Damon is bejött, bár abszolút nem értettem, mit keresett itt. Valószínűnek tartottam, hogy csak a kedves barátnőm miatt tolta ide a képét, de ezen nem is akartam sokáig fenn akadni. Valahogy nem voltam képben ezzel a szerelmi háromszöggel, ami kialakult Elena és a Salvatore testvérek között és ez nagyon zavart. Régen mindent tudtam Elena pasiügyeiről, mindig én adtam neki tanácsot, erre most meg le vagyok maradva.
Fújtatva átfordultam a másik oldalamra, és próbáltam elhessegetni az előbbi gondolataimat. Épp egy kórházi ágyon fekszem, elméletileg súlyos belső vérzésekkel, éppen ezért nem kéne apró hülyeségekkel felidegesíteni magamat. Csak jó dolgokra kéne gondolnom. Például Mattre. Ez az, Mattre fogok gondolni! És arra, hogy milyen jól éreztem magamat vele tegnap és hogy mennyire örülök annak, hogy végre egy normális srácot tudtam kifogni. Matt gondoskodó, törődő és annyira aranyos! Nem is tudom, Elena miért szakított vele annak idején. De nem baj, mert ha nem szakítottak volna, akkor én most nem tudnék vele lenni. Tehát, mindenben rosszban van valami jó.
Hátamra fordultam és a plafont kezdtem el kémlelni. Még csak este 8 körül járhatott az óra, mégis valóságos örökkévalóságnak tűnt a mai nap. A szigorúan egy helyben fekvés és a csendes szoba valami borzasztóan unalmas volt. A látogatási idő meg persze mindössze pár órácska, nehogy a hányatott sorsú fekvőbeteg kicsit érezze már a törődést, amit a szerettei mutatnak felé.
Miután bevettem az esti gyógyszeradagomat, ami között szinte biztos, hogy volt valami nyugtató, esetleg altató is, mert hirtelen elnehezedtek a szemhéjaim, pár perccel később pedig már aludtam is.

Az éjszaka közepén felijedtem, mert újraálmodtam a balesetet. A mellettem lévő vizespohárért nyúltam, hogy igyak belőle pár kortyot, amikor hirtelen Elena jelent meg előttem. Először azt hittem, hogy csak álmodom, ezért párszor meg is dörzsöltem a szememet, de barátnőm nem óhajtott eltűnni a szobából. Ekkor jöttem rá, hogy nem képzelődöm, nem is álmodom, hanem tényleg bejött hozzám éjnek évadján. Kusza tincseimet elsimítottam a füleim mögé, óvatosan felültem az ágyban és felé fordultam.
- Elena, hogy kerülsz ide? Éjszaka van. Minden rendben, vagy történt valami? - Kérdezősködtem álmos, de aggódó hangon és alig vártam, hogy végre megszólaljon. A látogatási idő körülbelül 7 órával ezelőtt véget ért, mindjárt hajlani 2 lesz. Miért jött be hozzám most? Mi történhetett, amíg én itt feküdtem?

Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com/
 
Katherine & Caroline
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Caroline Forbes
» Caroline&Kalina
» Katherine & Damon
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
intoxication :: Mystic Falls :: Belváros :: Kórház-
Ugrás: