intoxication
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Katherine Pierce

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Caroline Forbes


Családi állapot : szingli
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : Tanuló
Humor : Hm..
Titulus : I'm not girly little Caroline anymore...
Play by : Candice Accola
Kép : Katherine Pierce Tumblr_mfsxt7ErMA1rnlpmjo5_250

Katherine Pierce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine Pierce   Katherine Pierce Icon_minitime12013-04-25, 09:46

elfogadva!
Drága, Kath! Szeretem, ahogyan írsz, szépen fogalmazol, remekül bánsz a szavakkal, egyszerűen szuper minden. Mérhetetlenül boldog vagyok, amiért csatlakoztál az oldalhoz és ilyen gyönyörűvé is varázsoltad.
Ahhoz pedig semmi kétség nem fér, hogy jól fogod alakítani Ms. Pierce-t.
Menj, hódítsd meg a játékteret, látom társaságban sem szenvedsz hiányt! : )
Örülök, hogy itt vagy! Aztán ne felejts el játszani velem! <3
Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com/
Katherine Pierce
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Katherine Pierce


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t20-katherine-pierce
Kapcsolatlista : http://intoxication.forumotion.com/t19-katherine-pierce
Táplálék : emberi vér
Családi állapot : kapcsolatban
Vele : Dante
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : vérszívó
Humor : halálos..
Titulus : the psyhotic b*tch
Play by : Nina Dobrev
Kép : Katherine Pierce Kathykiskep_www.kepfeltoltes.hu_

Katherine Pierce Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Pierce   Katherine Pierce Icon_minitime12013-04-23, 04:54


KATHERINE PIERCE

Kath, Kathy . 538 . vámpír . Nina Dobrev





És tényleg meglepett. Soha sem kaptam senkitől sem ajándékot, főleg nem egy fiútól, aki iránt mély érzelmeket táplálok. Lehet, hogy furcsának tűnik, hogy ennyire meglepődtem, de nem vártam volna Kol-tól, hogy megajándékoz majd egy ékszerrel, főként, hogy ilyen korán. Nem, nem arról van szó, hogy nem nézem ki belőle a meglepetéseket, csupán néhány hete gabalyodtunk egymásba, és, ha azt nézzük, hogy milyen okból indult ki a mi kapcsolatunk, nos.. Tényleg furcsa ez az egész.
De azt nem állítom, hogy nem tetszik. Sőt, boldog vagyok, hogy gondol rám, és szebb ajándékot nem is kaphatnék tőle. Noha elég lenne egyetlen egy szó is..
Fogalmam nincs, hogy valaha is sor kerül-e arra, hogy megosszam vele az érzéseimet, de abban sem vagyok biztos, hogy el tudnék-e neki mondani mindent.. Soha sem voltam olyan fajta lány, aki könnyen megnyílik, sem a családjának, sem a barátainak. Tehát, nem tudom, hogy miként, hogyan s legfőképpen mikor kerül erre sor, de kíváncsian állok elébe..
- Igen, megtenném, ha nagyon akarod, bár kétségeim vannak afelől, hogy a nővérem akar-e veled beszélgetni. - vigyorodok el, és elképzelem Inessa arcát, ahogyan átadom a telefont Kol-nak, és ők ketten beszélgetni kezdenek.. Ráadásul, ha a nővérem rájönne, hogy a szobámban fogadtam őt, nos, akkor lenne csak igazán családi balhé..
- Hát, ha valaha is el akarod majd vinni egy romantikus vacsorára, bizonyára fontossá válnának eme információk. - mosolygok rá.
Őszintén örülök, hogy egymás útjára sodort minket a sors, még ha eleinte csak a testvéreink bosszantására mulattuk együtt az időt. Hihetetlen, hogy mostanra mennyire megváltozott minden.
Legnagyobb meglepetésemre, magamon is látom a változás jeleit. Régebben nem törődtem senkivel, és semmivel, hidegen hagytak az érzések, csak a vadászatnak, és a szórakozásnak éltem. Feleslegesnek tartottam a szeretetet, hiszen miért pazaroltam volna olyanokra, akik alig jelentenek valamit az életemben? Természetesen a lelkem legmélyén szerettem a testvéreimet, noha Inessa iránt még ritkábban, szinte sosem mutattam ki. Régebben voltak jó pillanataink. De az, hogy Inessa lelkileg teljesen tönkrement, hála Niklaus-nak, minden megváltozott..
Nézegetem az ékszert, és akaratlanul is a lehető legkedvesebb mosolyomra húzódik a szám. El sem hiszem, hogy már itt tartunk.
- Tudom.. - válaszolom Kol-nak, és legszívesebben hozzátenném, hogy bár nem értem miért lepett meg ezzel a gyönyörű ajándékkal, ha – látszatra – játék a mi kapcsolatunk. De nem teszem. Még véletlen sem akarom hallani a válaszát, akármi is legyen az. Egyenlőre nem vagyok rá felkészülve.
- Fontos. - bólintok rá, és mosolygok. Tudom, hogy úgysem tudja megállni, hogy ne válaszoljon, és igazam is lesz. A hadarás pedig egyenesen felér egy vallomással. Nem mondom semmit, a mosoly viszont levakarhatatlan marad az arcomon, úgy fordítok féloldalasan hátat Kol-nak, miután lágyan a tenyerébe helyezem az ékszert. - Természetesen. Másnak nem is engedném. - válaszolok, és hajamat felfogva engedem, hogy a nyakamra helyezze a láncot.
Ujjaimmal megérintem a rózsa szimbólumot. Ám ekkor lentről beszélgetés foszlányai ütik meg a fülemet, és rögtön felismerem Nessa, és Rae hangját. Sietve fordulok Kol felé.
- Hazajöttek a testvéreim. Jobb, ha nem találnak itt. - szomorkás a mosolyom, hiszen egyáltalán nem akarom, hogy elmenjen, és egyedül maradjak, de, ha jót akarok neki, muszáj megtenni.
- Remélem hamarosan látlak, és Klaus semmivel sem bíz meg, ami rákényszerítene, hogy elhagyd a várost. - jelentem ki, majd újra közeledek hozzá, a mellkasára hajtom a fejem, és megölelem. Pár perc múlva felemelem a fejem, és mivel egyre jobban hallom a lenti beszélgetést, végigsimítok Kol arcán, és lágyan megcsókolom, majd fájó szívvel hagyom, hogy elhagyja a szobámat..

Bianca Leeland - What you want





Dina . 19 . 5 év

Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com
 
Katherine Pierce
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce
» Katherine & Caroline
» Katherine & Stefan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
intoxication :: Irattár :: Életrajzok :: Elfogadott életrajzok-
Ugrás: