intoxication
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Katherine Pierce

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Richard Weston
VÁMPÍR
VÁMPÍR
Richard Weston


Táplálék : ł Aki épp az utamba kerül..
Családi állapot : ł Szingli..
Tartózkodási hely : ł Ott ahol nem is számítanál rám..
Foglalkozás : ł Vadászás..
Humor : ł Gyilkos..
Titulus : ł Vadász..
Play by : ł Craig Horner
Kép : Katherine Pierce Kahlan_richard_www.kepfeltoltes.hu_

Katherine Pierce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine Pierce   Katherine Pierce Icon_minitime12013-04-29, 20:33


kathy & rich

Drága Kath!
Hát mit is mondhatnék a kapcsolatunról? Nem vagyunk ellenségek, nem tartózom a családtagjaid közé, de a "barát" szó is kérdéses, hisz alig ismerjük egymást, viszont a "szövetségesek" szóval kifejezek szerintem mindent. Már a kezdeti találkozásunkkor volt valami közös bennünk, és emiatt lehetséges az, hogy annak idején egy remek kis trüköt adtunk elő együtt..! Mi ketten képesek voltunk átverni mindenkit, és igazán egymás hasznára is voltunk.. Szóval azt már el könyvelhetted magadnak, hogy kedvelek. S őszintén bevallva remek kis párost alkotunk, ami remélem most is remekül létrejön majd.
De egyet ne felejts.. Semmit sem csinálok ingyen, hisz mindenek ára van, de talán.. tehettek kivételt számodra! <3
Vissza az elejére Go down
Dante Vicious
ŐSVÁMPÍR
ŐSVÁMPÍR
Dante Vicious


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t24-dante-vicious
Táplálék : emberi vér
Családi állapot : kapcsolatban
Vele : Kath
Tartózkodási hely : itt is, ott is
Foglalkozás : hivatásos gyilkos
Humor : van, de nem mindig
Titulus : az ördög fattya
Play by : David Boreanaz
Kép : Katherine Pierce Tumblr_m0bptdpDFd1rqu2aao1_400_www.kepfeltoltes.hu_

Katherine Pierce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine Pierce   Katherine Pierce Icon_minitime12013-04-27, 02:51


kathy & dante

kath(ica), a mi kapcsolatunk nem mondható bonyolultnak, de túl egyszerűnek sem. te szeretsz engem, én szeretlek viszont, és ezzel nem is lenne gond, ha én magamon kívül törődnék bárkivel is. ennek ellenére te mellettem állsz, ami furcsa, de nem meglepő. én vagyok az első vámpír, igazából ennek a számlájára írok mindent, amit megteszel miattam, csak hogy ne kelljen szembe néznem, azzal a bizonyos nyolc betűs szóval. nem arról van szó, hogy félnék, csak tudom, - vagy legalábbis gondolom - hogy nekem a hosszú távú kapcsolatok nem igazán lennének zökkenőmentesek. viszont a közös kis tervünkről még mindig nem mondok le, hogy felégetjük Mystic Falls-t...
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Katherine Pierce


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t20-katherine-pierce
Kapcsolatlista : http://intoxication.forumotion.com/t19-katherine-pierce
Táplálék : emberi vér
Családi állapot : kapcsolatban
Vele : Dante
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : vérszívó
Humor : halálos..
Titulus : the psyhotic b*tch
Play by : Nina Dobrev
Kép : Katherine Pierce Kathykiskep_www.kepfeltoltes.hu_

Katherine Pierce Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Pierce   Katherine Pierce Icon_minitime12013-04-21, 23:51


kathrine pierce

538 (19). VÁMPÍR.




FAMÍLIA.

ideideide


BARÁT.

ideideide


RIVÁLIS.

ideideide


SZERELEM.

Dante Vicious

Katherine Pierce Dantekiskep_www.kepfeltoltes.hu_


EGYÉB.

ideideide






THIS TEMPLATE WAS MADE BY MOO MOO MAIZIE OF ATF.




kathy & karaktered beceneve kisbetűvel

nyuszifül, bő jellemzés a kapcsolatunkról! <3 (csupa kisbetűvel)


Kód:
<center><div style="width: 250px; background-color: #fff; border-left: 30px solid #20111d;">
<div style="font-size: 40px; font-family: times new roman; font-style: italic; letter-spacing: -3px; text-align: center; color: #20111d; line-height: 60%; padding-top: 10px;">kathy & karaktered beceneve kisbetűvel</div>
<div style="width: 200px; padding: 10px; border-right: 10px solid #5d3b5c; border-left:1px dotted #a3a3a3; font-family: georgia; font-size: 11px; text-align: justify; line-height: 6pt; color: black;"><center>nyuszifül, bő jellemzés a kapcsolatunkról! <3 (csupa kisbetűvel)</center></div></div></center>


A hozzászólást Katherine Pierce összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-29, 09:13-kor.
Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com
Ajánlott tartalom





Katherine Pierce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine Pierce   Katherine Pierce Icon_minitime1

Vissza az elejére Go down
 
Katherine Pierce
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce
» Katherine & Damon
» Katherine & Caroline

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
intoxication :: Időtöltés :: Kapcsolatlista-
Ugrás: