intoxication
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Damon Salvatore

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Katherine Pierce


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t20-katherine-pierce
Kapcsolatlista : http://intoxication.forumotion.com/t19-katherine-pierce
Táplálék : emberi vér
Családi állapot : kapcsolatban
Vele : Dante
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : vérszívó
Humor : halálos..
Titulus : the psyhotic b*tch
Play by : Nina Dobrev
Kép : Damon Salvatore Kathykiskep_www.kepfeltoltes.hu_

Damon Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon Salvatore   Damon Salvatore Icon_minitime12013-04-26, 02:03

elfogadva!
Nocsak, nocsak. Máris felbukkant az egyik Salvatore testvér. Őszintén, igazán örülök neked, végtére is a múltban volt közünk egymáshoz, és remélem pár játék erejéig most is boldogítjuk majd egymást.
Semmi kivetnivalót nem találtam az életrajzodban, a példád tetszett, így nincs más hátra, hogy foglalózni küldjelek, majd bevesd magad a fórum életébe!
Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com
Damon Salvatore
VÁMPÍR
VÁMPÍR
Damon Salvatore


Táplálék : human blood, of course
Családi állapot : lone wolf
Foglalkozás : életművész
Titulus : son of a b*tch
Play by : Ian Somerhalder
Kép : Damon Salvatore Cute-damon-salvatore-ian-somerhalder-sexy-Favim.com-239623

Damon Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Damon Salvatore   Damon Salvatore Icon_minitime12013-04-25, 23:51


DAMON SALVATORE

Damon - 174 (24) - vámpír - Ian Somerhalder





Elena szobája kifejezetten kedvemre való hely, és ezt most nem csak azért mondom, mert ELENA szobája – az nyilván plusz pontnak számít, hogy általában Miss Gilbert is a szobájában szokott tartózkodni –, hanem mert kedvező fekvésű, kellemesen süt be a nap reggelente, és nem mellesleg a szobában lévő ágy is kifejezetten kényelmesnek mondható. Hogy ezt honnan tudom? Onnan, hogy éppen rajta fekszem. Nem, nem kell semmi mocskos dologra gondolni egyből. Most kivételesen nem csináltam semmi rosszat, Elena békésen szunyókál mellettem. Ez sem hangzik valami biztatóan, mi?
Bárhogy is hangzik, rossz az, aki rosszra gondol. Igazából neki fogalma sincs arról, hogy itt vagyok, csak az én jó szokásom ez újabban, hogy besurranok az ablakán, aztán megzavarom az adott tevékenységében, bármi is legyen az. Jelen pillanatban éppen alszik, de ebben aztán igazán nem akarom megzavarni, így gondoltam, hogy szépen letelepedek mellé az ágyra, és türelmesen megvárom, míg felébred. Véleményem szerint ennek Stefan nem igen örülne, ha tudná. De amiről nem tud, az ugyebár nem fáj neki. Na meg különben sincs semmi hátsó szándékom, csupán meglátogattam egy kedves barátomat. A stílusomat meg már úgyis mindenki megszokta, hogy nem szeretek az ajtón át közlekedni. Amúgy sem bírnak annyira a ház lakói, így jobb is, ha nem tudnak az én kis látogatásomról.
Megállapítom, hogy Elena kísértetiesen hasonlít Katherine-re, még így álmában is. Szerencsére csak kinézetre olyanok, mint két tojás, a személyiségük teljesen különböző; míg Katherine leginkább egy pszichopatára hajaz, Elena teljesen normális. Még velem is. Pedig én aztán megérem a pénzemet, sokan mondták már. Bizony, Elenának helyén van a szíve, és nem mellesleg a kedvessége is határtalan. Valaha ilyennek hittem a pszicho-királynőt is, azonban vele kapcsolatban meglehetősen tévedtem. Remélem, hogy Elenában sosem kell csalódnom, na nem mintha ez bármit is számítana. Elvégre az öcsém barátnője, nem velem kéne, hogy kedves legyen. De ő mindenkivel kedves, mindenkivel törődik. Mert ez ő. Ilyen Elena. És én ezért szeretem őt, noha ezt a tényt még mindig félek bevallani magamnak. Nem hogy Stefannak! Bár szerintem sejti, ahogy Elena is, meg úgy mindenki ebben a nyamvadt kis városban.
Stefan, Stefan… Szeretlek, öcskös, de igazságtalanság, hogy akkor Katherine szíve volt a tiéd, most pedig Elenáé. Én megint a kispadra kerültem. De hát ezért vagyok Mystic Falls-ban, mert valakinek ezt a szerepet is el kell vállalnia. És ki más tölthetné be jobban a gonosz szerepét, mint én?
- ’Reggelt, Csipkerózsika! – üdvözlöm kaján vigyorral a képemen, amint észreveszem, hogy ébredezik. Nem kizárt, hogy melegebb éghajlatra fog küldeni, amiért álmában meglestem, de hát már megszokhatta volna, hogy állandóan felbukkanok a szobájában váratlanul. Én nem vagyok ám olyan illedelmes, mint az öcsém, ezt senki se felejtse el.





Nie - 20 - néhány év


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-19, 01:08-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Damon Salvatore
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» STEFAN SALVATORE
» Katherine & Damon
» Olga és Damon
» Elena & Damon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
intoxication :: Irattár :: Életrajzok :: Elfogadott életrajzok-
Ugrás: