intoxication
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Klaus Mikaelson ~ Az életed tönkre tevője..

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Katherine Pierce


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t20-katherine-pierce
Kapcsolatlista : http://intoxication.forumotion.com/t19-katherine-pierce
Táplálék : emberi vér
Családi állapot : kapcsolatban
Vele : Dante
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : vérszívó
Humor : halálos..
Titulus : the psyhotic b*tch
Play by : Nina Dobrev
Kép : Klaus Mikaelson ~ Az életed tönkre tevője.. Kathykiskep_www.kepfeltoltes.hu_

Klaus Mikaelson ~ Az életed tönkre tevője.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klaus Mikaelson ~ Az életed tönkre tevője..   Klaus Mikaelson ~ Az életed tönkre tevője.. Icon_minitime12013-05-06, 03:34

elfogadva!
Mm, Niklaus!
Nem mondhatnám, hogy örülök neked - mint karakter a karakternek -, hiszen végtére is a nyomomban jársz, és nem akarom, hogy rám lelj.
Viszont, az életrajzzal kapcsolatban semmi ellenvetésem nincs - maximum a helyesírási hibákat javítgasd ki -, tehát elfogadlak!
Foglalózz, majd vesd bele magad a játékokba!
Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com
Niklaus Mikaelson
ŐSVÁMPÍR
ŐSVÁMPÍR
Niklaus Mikaelson


Táplálék : ł Bárki lehet..
Családi állapot : ł Még szép, hogy Szingli..
Tartózkodási hely : ł Nézz a hátad mögé..!
Foglalkozás : ł Gyilkolás..
Humor : ł Halálos..
Play by : ł Joseph Morgan
Kép : Klaus Mikaelson ~ Az életed tönkre tevője.. Tumblr_mlhfptg07S1rlrymro3_r2_250

Klaus Mikaelson ~ Az életed tönkre tevője.. Empty
TémanyitásTárgy: Klaus Mikaelson ~ Az életed tönkre tevője..   Klaus Mikaelson ~ Az életed tönkre tevője.. Icon_minitime12013-05-06, 02:48


Niklaus Mikaelson

Klaus, Nik . 1014 . Ősvámpír, de arra törekszem, hogy hibriddé váljak . Joseph Morgan





Először is, amit érdemes rólam tudni az az, hogy gonosz vagyok, és ez nem kis mértékben jellemző rám. A gonoszságom határtalan és ezt már többször is megmutattam. Félnek, sőt rettegnek tőlem az emberek, és egyaránt a természetfelettiek is, amit kifejezetten élvezek. Szeretem, ha szenvednek az áldozataim, és kifejezetten imádom, ha könyörögnek az életükért, de én ezzel mit sem törődők. Ugye nem keltettem benned jó benyomást? Csak, hogy tudd én ilyen vagyok, és semmiért, sőt senkiért sem fogok megváltozni sohasem..! Egy kegyetlen gyilkos vagyok, aki nem törődik másokkal, és soha nem is fog. Nem mutatom ki az érzelmeimet, pedig nekem is vannak elhiheted, de inkább elnyomom őket magamban, és ezáltal egy olyan álarcomat mutatom meg, amely számodra nem a legkedvezőbb. De mégis azt minek kéne tudnia bárkinek is rólam, hogy érzek?! Talán régen emberként jó voltam, és megmutattam az érzelmeimet, de mára már nagyon nem ilyen vagyok, hisz változtam.. Ezer év mondhatni sok idő, és megváltoztatja az embert, vagyis jelen esetben vámpírt. S ennek a változásnak köszönhettem azt, hogy mindenki fél, és tart tőlem, de ezen nincs mit csodálni, hisz legyőzhetetlen vagyok, és nem adom egy könnyen az életem.
Őszintén szólva szeretem a testvéreimet még, ha ezt nem is mutatom ki nekik. Inkább látszok szigorúnak velük szemben, mint egy normális testvérnek.. Inkább látszok kegyetlenek, mint egy szerető testvérnek.. Az évek mindent megváltoztatnak, és még engem is megváltoztattak. Ez vagyok! Vagy elfogadsz, vagy sem. De engem ez miért is érdekelne? A válaszom; semmiért. Nem érdekel, hogy mit gondolsz rólam, mert vagy mellettem, vagy pedig ellenem. Vagy meghalsz a kezem által, vagy nem. Nálam ez így működik..! Egyszerű a dolog elhihetted..

Drága szüleim sem tudták elérni a céljukat, amelyet oly annyira akartak.. Azt hitték, hogy megölhetnek, és lám csak még élek mindig! Azt hiszik, hogy nem fogom tudni megtörni az átkot, és éppen emiatt tévednek, hisz egy újabb esély adatott meg számomra, amely Katherine miatt 500 évvel ezelőtt elveszett, de most újból van remény, sőt lehetőség, hisz megjelent egy újabb hasonmás, és végre oly sok év után megtörhettem az átkot, amelyet oly annyira megszeretnék törni már.. Minden célom csak is kizárólagosan ez!
Elena Gilbert még nem is sejted, hogy mi vár rád nem sokára.. Egy dolog miatt érkezem a városba, és az te vagy, hisz halottam híredről, és mily meglepő, nem de, hogy ily gyorsan terjed ez a dolog? Pár emberemnek köszönhetően leltem rád oly sok évnyi várakozás után.. Azt hittem, hogy a Petrova vérvonal kihalt, de tévedtem akkoriban.. Most már lényegtelen is, hisz itt az ideje megjelenem a városban, és teljesítenem azt, amire már oly sok éve várok.. vágyom!





Stefan . 16 . Nem sokára egy éve..
Vissza az elejére Go down
 
Klaus Mikaelson ~ Az életed tönkre tevője..
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Klaus Mikaelson
» ł Care & Klaus ~ Az Első Találkozás..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
intoxication :: Irattár :: Életrajzok :: Elfogadott életrajzok-
Ugrás: