intoxication
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 ł Kathy & Rich ~ Az Újbóli találkozás

Go down 
SzerzőÜzenet
Richard Weston
VÁMPÍR
VÁMPÍR
Richard Weston


Táplálék : ł Aki épp az utamba kerül..
Családi állapot : ł Szingli..
Tartózkodási hely : ł Ott ahol nem is számítanál rám..
Foglalkozás : ł Vadászás..
Humor : ł Gyilkos..
Titulus : ł Vadász..
Play by : ł Craig Horner
Kép : ł Kathy & Rich ~ Az Újbóli találkozás Kahlan_richard_www.kepfeltoltes.hu_

ł Kathy & Rich ~ Az Újbóli találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: ł Kathy & Rich ~ Az Újbóli találkozás   ł Kathy & Rich ~ Az Újbóli találkozás Icon_minitime12013-04-30, 06:38

ł Kathy & Rich ~ Az Újbóli találkozás Kathy_rich_www.kepfeltoltes.hu_
Katherine Pierce & Richard Weston


Nos Mystic Falls.. Elég sokféle legenda, történet, és mese kering róla, amit érdemes meghallgatni, de a kérdés mindig felmerül, hogy igazak-e? Milliónyi történetet, s számtalan kutató anyagot, vagy éppen legendát olvastam el róla, amelyekből sok mindenre rájöttem, de némi kétség azért felmerül bennem, hogy ezek tényleg így történtek-e, vagy pedig nem. Hírneve nincs ennek a kisvárosnak, de mégis nagy jelentőséggel bír, hisz számtalan természetfeletti fordul meg, s voltaképpen az Ősiek is itt születtek, akik között ott van az átváltoztatom; a teremtőm is.. Mese szép külterületi tájjal, és remek adottságokkal rendelkezik, amelyek egyszerűen lenyűgözőek, de mégsem emiatt érkeztem ide.. Nem a város neve, nem a természetfeletti világ, sem pedig az itt lévők miatt vagyok itt, hanem azért, mert újabb kihívásokra, és kalandokra vágyom szokásomhoz híven.. Újabb küldetést szeretnék végre hajtani, s aki felbérel annak dolgozom; ez nálam így megy! Viszont az ajánlattól is függ, hisz ingyen nem igen dolgozok..
Még mielőtt belépnék a városba, és körbe néznék ott, hogy kik élnek itt, vagy hogy milyen épületek, s szórakozásra alkalmas helyiségek találhatóak azelőtt úgy határoztam, hogy a külterületi részekre megyek, hogy kissé szemügyre vegyem a tájat, a természeti adottságokat. Kiszállva a kocsimból hagyom magam mögött azt, amivel voltaképpen az út mellett parkoltam le, hisz a városba bemenettel, csak plusz időket venne el, amihez most jelenleg nincs kedvem. Lassú léptekkel sétálok egyre beljebb az erdőben; a fák között, miközben kémlelem a tájat, a fákat, a növényeket, és pontosan hallgatom a hangokat, amelyek néha-néha olykor megtörik a már beállt csendet. Érdekes, hogy engem néha az ilyen dolgok lekötnek, s foglalkoztatnak, de ennek csak is egy oka van, hisz ilyenkor felszabadultabbá válok, és nyugodtabbá. Jobban érzem magam, s jobban áttudom gondolni a történteket, tudok józan ésszel gondolkozni, s a legfontosabb, hogy néha olyan dolgokra bukkanok, amikre esetleg nem kéne.. Legyen az egy titkos rejtekhely, vagy éppen egy elhagyatott épület, vagy egy elásott tárgy, és egyéb ilyen dolog..
Legtöbb vámpírt ez nem is érdekli, s inkább csak magára összpontosít, miközben majd beleőrül néha a már sok megterhelő dologba. Sokaknak már tiszta józan gondolkozásuk sincs, ami a lehető legfontosabb lenne.. Hisz mit ér a kor? Mit ér az, hogy mennyivel vagy idősebb a másiknál? Szerintem az számít, hogy legyen eszük, amivel bírnak gondolkozni, amelyet képesek felhasználni, mert sokan csak meggondolatlanul cselekszenek. Az én tetteim velük szemben céltudatosabbak, és magabiztosabbak!
Legutoljára, akkor jártam Mystic Falls környékén, amikor Katherine-nek segítettem.. Remek kis munkát végeztünk, amelyre igazán büszkék lehetünk, hisz nem mindenki alkotna ilyen remek párost, mint mi akkor. Elhitettük mindenkivel, hogy Katherine halott, s persze mindenki szépen el is hitte, ahogy annak lennie kellett. S hát kell ennél nagyobb siker? Gyönyörű színjáték, tökéletes szereplőkkel, és kiváló partnerrel.. Sohasem fogom elfeledni, hisz életem eddigi legszórakoztatóbb feladata volt.
Gondolataimból szinte hirtelen zökkenek ki, amikor léptek hangjára leszek figyelmes. Azonnal megállok egy helyben, s leveszem magamról az íjat, aztán a tegezből előhúzok egy nyilat, amelyet az íjhoz erősítek. Végül megfeszítem az íjat, miközben a nyíl követi az alakzatot, majd befejezésül a léptek irányába szegezem azt.
-Jobban jársz, ha minél hamarabb felfeded magad, hisz ha nem teszed, akkor eléggé rosszul jársz.. Szerintem az neked nem lenne jó..!-Szavaim hangosan, fenyegetően, és egyben halálosan komolyan csendülnek fel. Sosem viccelek, s ha egyszer valaki ujjat húz velem az megbánja.. Hallgatom a hangokat, s pontosan abba az irányba fordulok, amelyről a léptek hallatszanak. Na lássuk ki az! Ha felfedi magát talán túléli a találkozást, de ha nem akkor csak is a halálát biztosítja be..

// Remélem elnyeri ez az egyszerű kis kezdő a tetszésedet <3
Vissza az elejére Go down
Richard Weston
VÁMPÍR
VÁMPÍR
Richard Weston


Táplálék : ł Aki épp az utamba kerül..
Családi állapot : ł Szingli..
Tartózkodási hely : ł Ott ahol nem is számítanál rám..
Foglalkozás : ł Vadászás..
Humor : ł Gyilkos..
Titulus : ł Vadász..
Play by : ł Craig Horner
Kép : ł Kathy & Rich ~ Az Újbóli találkozás Kahlan_richard_www.kepfeltoltes.hu_

ł Kathy & Rich ~ Az Újbóli találkozás Empty
TémanyitásTárgy: ł Kathy & Rich ~ Az Újbóli találkozás   ł Kathy & Rich ~ Az Újbóli találkozás Icon_minitime12013-04-30, 05:58

ł Kathy & Rich ~ Az Újbóli találkozás Tumblr_lycwcmUH7F1qh8teoo1_500
Az Erdő Belsejében



ł Kathy & Rich ~ Az Újbóli találkozás Katherine-pierce-o_www.kepfeltoltes.hu_ł Kathy & Rich ~ Az Újbóli találkozás Rich_www.kepfeltoltes.hu_
Katherine Pierce & Richard Weston
Vissza az elejére Go down
 
ł Kathy & Rich ~ Az Újbóli találkozás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ł Care & Rich ~ Egy Találkozás..
» Kathy&&Dante
» ł Care & Klaus ~ Az Első Találkozás..
» Léna & Rich ~ Egy Közös Játék..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
intoxication :: Mystic Falls :: Külváros :: Erdő & rengeteg-
Ugrás: