intoxication
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Olga Volkova

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Katherine Pierce


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t20-katherine-pierce
Kapcsolatlista : http://intoxication.forumotion.com/t19-katherine-pierce
Táplálék : emberi vér
Családi állapot : kapcsolatban
Vele : Dante
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : vérszívó
Humor : halálos..
Titulus : the psyhotic b*tch
Play by : Nina Dobrev
Kép : Olga Volkova Kathykiskep_www.kepfeltoltes.hu_

Olga Volkova Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olga Volkova   Olga Volkova Icon_minitime12013-04-28, 07:53

elfogadva!
Üdvözöllek, Olga!
Csodás perceket nyújtottál nekem, öröm volt olvasni a szerepjáték példád. Rövid volt, tömör, de annál inkább kifejezőbb!
El is fogadlak, foglald le, amit kell, és vesd bele magad a játékokba, Damon már biztos vár!
Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com
Olga Volkova
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Olga Volkova


Táplálék : Emberi vér
Családi állapot : szingli
Humor : Fekete
Play by : Eva Green
Kép : Olga Volkova Tumblr_md690jxKOf1re1a3so3_250

Olga Volkova Empty
TémanyitásTárgy: Olga Volkova   Olga Volkova Icon_minitime12013-04-28, 05:04


Olga Volkova

Kovi . 119 . vámpír . Eva Green





Világháború


Megragadta a karomat és olyan közel vont magához, hogy éreztem alkoholtól bűzlő lehelletét. Akaratlanul is elfintorodtam és undorral vágtam hozzá az orosz szavakat.
Idi k chertu De a katona értetlenül bámult az arcomba rövid kését a szívemhez nyomva. Mit mondtál céda ?
Büszke mosoly kerekedett arcomra majd lenézően nevettem fel és az arcába köptem mire ő belém mélyesztette a kés élét, habár arcomon végigsuhant egy fájdalmas rándulás mégis rátartin emeltem fel arcom és undorodva ejtettem ki az orosz akcentustól nevetségessé vált mondatot.
Menj a pokolba.
A katona felnevetett miután letörölte magáról megszégyenítésének jelét és a többihez fordult akik vele nevettek. Tüzes egy asszony vagy annyi szent. Kár, hogy el fogom vágni a torkodat, de csak miután a lovak közt háglak meg. Mindig is bátornak mondtam magam amiért sokszor túl nagy árat fizettem, ám abban a pillanatban tekintetem vakmerőből elrettenté vált és kézzel lábbal próbáltam volna menekülni de sikertelenül. Kését még mindig a mellkasomba vájva tolt beljebb az istállóba majd a széna közé lökött. Ahogyan a kés elmozdult a fehér ruhám elöntötte a vér. Erősebb volt nálam lehetetlen volt szabadulnom így lehunytam a szemem, arcom előtt felrémlett még anyám és apám tekintete akik alig fél órája lehelték ki életüket épp úgy mint most én fogom. Nem így képzeltem a halálom de végül is nem mindegy ?! Pár perc múlva úgyis vége. Mocskos kezei végigsiklottak combomon egyre feljebb tolva a ruhám és hallottam ahogyan az övcsatjával foglalkozik ám a következő pillanatban szorítása elernyedt a kés kiesett a kezéből és halk morgás keltette fel figyelmem. Kinyitottam a szemem majd rémülten kúsztam hátra ahogyan a lény szemébe bámultam. Fogai mélyen a katona nyakába mélyedtek aki már már élettelenül pihentek gyilkosa karjaiban.
Te jó ég. Csúszott ki a számon mire ő felkapta a fejét és úgy dobta el a férfit karjaiból mint ami már senkinek sem kell. A hátam az istálló falának ütközött nem tudtam hova menekülni ő pedig egyre közeledett hozzám elváltozott tekintete végigfutott rajtam majd letörölve vértől nedves ajkait már emberien tekintett szemeimbe. Kezét felém nyújtotta és barátságosan biccentette le fejét kezét nyújtva. Nem bántalak. Mosolyodott el amire én is barátságosabban reagáltam azóta sok év telt el. Vámpírrá változtatott majd halottnak hitt, de én sosem tűntem el igazán. Kiszáradva, haldokolva vártam azt a percet mikor újból felszabadulok és rettegjen az aki az utamba áll.





Liryo . 20 . 5 év
Vissza az elejére Go down
 
Olga Volkova
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Olga és Damon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
intoxication :: Irattár :: Életrajzok :: Elfogadott életrajzok-
Ugrás: